strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Dawid Lampart, Artur Mroczka i Mirosław Jabłoński awansowali do półfinału IMP

Dodano: 30-04-2015r

Trzech zawodników PGE Stali Rzeszów wywalczyło awans do półfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. W ćwierćfinałowych zawodach w Gdańsku w pierwszej ósemce znaleźli się Artur Czaja (7. miejsce) i Mirosław Jabłoński, który w dodatkowym wyścigu o ósme miejsce pokonał  Artura Mroczkę. W Krośnie przepustkę do dalszej rywalizacji zapewnił sobie Dawid Lampart, który zajął siódmą pozycję. Nie powiodło się natomiast Karolowi Baranowi (12. miejsce) i Krystianowi Rempale (13. miejsce).

 

Krosno (wyniki)
1. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz) 14 (3,3,3,3,2)

2. Bartosz Zmarzlik (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) 12 (3,1,2,3,3)
3. Tomasz Chrzanowski (KSM Krosno)  10 (2,3,3,0,2)
4. Mateusz Borowicz (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)  10 (2,2,2,1,3)
5. Marcin Rempała (KSM Krosno)  9 (0,1,3,2,3)
6. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)  9 (3,3,1,2,w)
7. Dawid Lampart (PGE Stal Rzeszów)  9 (3,2,t,1,3)
8. Ernest Koza (Unia Tarnów)  9 (1,3,1,2,2)
--------------------------------------------------------
9. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)  7+3 (2,2,3,0,0)
10. Paweł Miesiąc (Speedway Wanda Instal Kraków) 7+2 (2,2,0,2,1)
11. Maciej Kuciapa (Speedway Wanda Instal Kraków)  6 (0,1,2,1,2)
12. Karol Baran (PGE Stal Rzeszów)  5 (0,t,1,3,1)
13. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) 4 (1,w,0,3,0)
14. Rafał Trojanowski (Speedway Wanda Instal Kraków)  4 (1,w,2,d,1)
15. Tomasz Rempała (KSM Krosno) 2 (1,0,d,d,1)
16. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów) 1 (0,0,1)
17. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź) 1 (0,1,0,d,0)

 

Bieg po biegu:
1. Jeleniewski, Chrzanowski, T. Rempała, M. Rempała

2. Zmarzlik, Miesiąc, Trojanowski, Kuciapa
3. Lampart, Borowicz, K. Rempała, Baran
4. Kołodziej, Smektała, Koza, Jamróg
5. Kołodziej, Miesiąc, M. Rempała, (Baran - t) Dąbrowski
6. Jeleniewski, Smektała, Kuciapa, (K. Rempała - w/2)Dąbrowski
7. Koza, Lampart, Zmarzlik, T. Rempała
8. Chrzanowski, Borowicz, Jamróg, Trojanowski (u/w)
9. M. Rempała, Kuciapa, Dąbrowski, (Lampart - t) Jamróg
10. Jeleniewski, Borowicz, Koza, Miesiąc
11. Smektała, Trojanowski, Baran, T. Rempała (d)
12. Chrzanowski, Zmarzlik, Kołodziej, K. Rempała
13. Zmarzlik, M. Rempała, Borowicz, Smektała
14. Jeleniewski, Kołodziej, Lampart, Trojanowski (d)
15. K. Rempała, Miesiąc, Jamróg (d/2), T. Rempała (d/s)
16. Baran, Koza, Kuciapa, Chrzanowski
17. M. Rempała, Koza, Trojanowski, K. Rempała
18. Zmarzlik, Jeleniewski, Baran, Jamróg
19. Borowicz, Kuciapa, T. Rempała, Kołodziej (u/w)
20. Lampart, Chrzanowski, Miesiąc, Smektała

 

Gdańsk (wyniki)
1. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz)  13 (2,3,3,3,2)

2. Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)  12 (3,3,2,1,3)
3. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) 12 (3,2,3,2,2)
4. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra)  12 (2,2,2,3,3)
5. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra) 11 (3,2,0,3,3)
6. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)  11 (1,3,3,2,2)
7. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) 9 (1,1,3,3,1)
8. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów) 8+3 (2,1,2,2,1)
---------------------------------------------------------------
9. Artur Mroczka (Unia Tarnów)  8+2 (0,3,1,1,3)
10. Patryk Malitowski (KMŻ Motor Lublin)  7 (3,2,0,1,1)
11. Kamil Pulczyński (KMŻ Motor Lublin)  6 (2,0,1,1,2)
12. Oskar Fajfer (KS Toruń)  5 (1,1,1,2,0)
13. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)  3 (0,0,2,0,1)
14. Kamil Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk)  2 (1,0,1,0,w)
15. Marcel Szymko (Wybrzeże Gdańsk)  1 (0,1,0,0,w)
16. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)  0 (w,0,d,0,0)
17-18. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)  0 (0), Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) 0 (0)

 

Biegi rzeszowian:
4. Malitowski, M.Jabłoński, Czaja, Mroczka
6. Szczepaniak, Pieszczek, M.Jabłoński, Jędrzejewski
8.  Adamczak, K.Jabłoński, Czaja, Pulczyński
11. Adamczak, M.Jabłoński, Fajfer, Szymko
13. Buczkowski, M.Jabłoński, Pulczyński, Brzozowski
15. Czaja, Jędrzejak, Szczepaniak, Szymko
18. Pieszczek, Buczkowski, Czaja, Fajfer
20. K.Jabłoński, Jędrzejak, M.Jabłoński, Ajtner-Gollob

Bieg o ósme miejsce: M.Jabłoński, Mroczka

 
Wyniki za: www.wybrzezegdansk.pl oraz www.sportowefakty.pl

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio