strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Greg Hancock na podium PGE IMME. Peter Kildemand siódmy

Dodano: 04-08-2015r

Greg Hancock i Peter Kildemand reprezentowali barwy rzeszowskiej Stali podczas turnieju Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Na torze w Lesznie obaj zawodnicy byli jednymi z głównych aktorów widowiska i demonstrowali piękną jazdę. W ostatecznym rozrachunku lepszy okazał się „Herbie”, który dotarł do finału i zajął miejsce na najniższym stopniu podium. „Pająk” odpadł w biegu półfinałowym i został sklasyfikowany na siódmej pozycji. Zwycięzcą zawodów został Grigorij Łaguta.

 

Wyniki:
1. Grigorij Łaguta (KS Toruń)  7 (1,t,2,1,3) + 3
2. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) 10 (2,0,2,3,3) + 3

3. Greg Hancock (PGE Stal Rzeszów)  11 (2,3,3,0,3) + 1
4. Martin Vaculik (Unia Tarnów) 11 (3,3,3,2,0) + 0
5. Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno) 10 (3,2,2,2,1)
6. Bartosz Zmarzlik (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) 10 (3,2,1,2,2)
7. Peter Kildemand (PGE Stal Rzeszów) 10 (2,2,2,2,2)
8. Nicki Pedersen (Fogo Unia Leszno)  9 (0,3,3,3,w)
9. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) 9 (1,3,0,3,2)
10. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław) 9 (3,1,1,3,1)
11. Matej Zagar (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)  7 (1,1,1,1,3)
12. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)  7 (1,2,1,1,2)
13. Jason Doyle (KS Toruń) 3 (0,d,3,0,0)
14. Grzegorz Walasek (SPAR Falubaz Zielona Góra) 3 (2,1,0,0,0)
15. Niels Kristian Iversen (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) 3 (0,1,0,1,1)
16. Paweł Przedpełski (KS Toruń) 1 (d,0,0,0,1)
17. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) 0 (0)
18. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)  ns

Bieg po biegu:
1. (61,53) Vaculik, Walasek, Łaguta, Przedpełski (d)
2. (61,42) Zmarzlik, Kildemand, Buczkowski, Doyle
3. (60,91) Sajfutdinow, Pawlicki, Zagar, Iversen
4. (61,04) Woffinden, Hancock, Janowski, Pedersen
5. (61,85) Janowski, Buczkowski, Zagar, Smektała
6. (61,95) Hancock, Sajfutdinow, Walasek, Doyle (d)
7. (61,39) Pedersen, Zmarzlik, Iversen, Przedpełski
8. (61,47) Vaculik, Kildemand, Woffinden, Pawlicki
9. (62,45) Doyle, Łaguta, Woffinden, Iversen
10. (62,13) Pedersen, Pawlicki, Buczkowski, Walasek
11. (61,70) Hancock, Kildemand, Zagar, Przedpełski
12. (63,19) Vaculik, Sajfutdinow, Zmarzlik, Janowski
13. (62,29) Pawlicki, Zmarzlik, Łaguta, Hancock
14. (62,83) Janowski, Kildemand, Iversen, Walasek
15. (63,70) Woffinden, Sajfutdinow, Buczkowski, Przedpełski
16. (63,69) Pedersen, Vaculik, Zagar, Doyle
17. (63,65) Łaguta, Kildemand, Sajfutdinow, Pedersen (u/w)
18. (63,09) Zagar, Zmarzlik, Woffinden, Walasek
19. (62,71) Pawlicki, Janowski, Przedpełski, Doyle
20. (63,20) Hancock, Buczkowski, Iversen, Vaculik

 

Półfinał:
21. (63,02) Pawlicki, Kildemand, Janowski, Woffinden

 

Półfinał:
22. (63,47) Łaguta, Sajfutdinow, Zmarzlik

 

Finał:
23. (62,28) Łaguta, Pawlicki, Hancock, Vaculik

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio