strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

I kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej (wyniki i tabela)

Dodano: 09-04-2017r

Za nami pierwsza kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej, która z pewnością rzuca pierwsze światło na tegoroczną rywalizację. Liderem została drużyna tarnowskiej Unii, która pokonała wysoko pokonała Polonię Bydgoszcz. Zwycięstwa zanotowały także zespoły z Gdańska, Łodzi i Piły. Poniżej komplet wyników wszystkich spotkań.  


Stal Rzeszów 42

9. Davey Watt  6 (1,2,1,2,0), 10. Marcel Szymko  1 (0,1,t,-), 11. Dimitri Berge 6+1 (t,2*,1,2,1), 12. Chris Harris  9+1 (1,3,3,w/u,2*), 13. Dawid Lampart 13 (3,1,3,3,3),14. Mateusz Rząsa 3 (2,0,0,1), 15. Patryk Wojdyło 4 (3,0,1,0,u)

Euro Finannce Polonia Piła  47
1. Norbert Kościuch 12+2 (3,2*,0,2,3,2*), 2. Wadim Tarasienko  10+3 (2*,1,1*,2*,1,3), 3. Adrian Cyfer 11+1 (3,2*,3,2,1,-), 4. Michał Szczepaniak Z/Z, 5. Tomasz Gapiński  14 (2,3,3,2,3,1), 6. Kacper Grzegorczyk 0 (u,d,u,d), 7. Paweł Staniszewski 0 (d,0,0)

Bieg po biegu:
1. (66,83) Kościuch, Tarsienko, Watt, Szymko 1:5
2. (67,46) Wojdyło, Rząsa, Grzegoczyk (u2), Staniszewski (d) 5:0 (6:5)
3. (66,41) Cyfer, Kościuch, Harris, Wojdyło (Berge - t) 1:5 (7:10)
4. (65,20) Lampart, Gapiński, Wojdyło, Staniszewski 4:2 (11:12)
5. (65,66) Harris, Berge, Tarasienko, Kościuch 5:1 (16:13)
6. (65,65) Gapiński, Cyfer, Lampart, Rząsa 1:5 (17:18)
7. (67,20) Gapiński, Watt, Szymko, Grzegorczyk (d4) 3:3 (20:21)
8. (65,88) Lampart, Kościuch, Tarasienko, Wojdyło 3:3 (23:24)
9. (66,71) Cyfer, Tarasienko, Watt, Rząsa (Szymko - t) 1:5 (24:29)
10. (65,10) Harris, Gapiński, Berge, Staniszewski 4:2 (28:31)
11. (65,59) Lampart, Cyfer, Tarasienko, Wojdyło (u4) 3:3 (31:34)
12. (66,75) Kościuch, Berge, Rząsa, Grzegorczyk (u4) 3:3 (34:37)
13. (66,15) Gapiński, Watt, Cyfer, Harris (w/u) 2:4 (36:41)
14. (65,55) Tarasienko, Kościuch, Berge, Watt 1:5 (37:46)
15. (66,10) Lampart, Harris, Gapiński, Grzegorczyk (d) 5:1 (42:47)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52
9. Kacper Gomólski - 10+2 (2*,3,0,3,2*), 10. Oskar Fajfer - 12 (3,0,3,3,3), 11. Renat Gafurov - 8+1 (3,1,0,3,1*), 12. Linus Sundstroem - 5 (1,0,3,1), 13. Troy Batchelor - 6 (3,2,t,1,-), 14. Aureliusz Bieliński - 1 (0,0,0,1), 15. Dominik Kossakowski - 10+1 (3,2*,3,2)
Lokomotiv Daugavpils  38
1. Maksims Bogdanovs - 11+1 (0,3,1*,2,2,3), 2. Joonas Kylmaekorpi – ZZ, 3. Kasts Puodzuks - 3+1 (1,0,1,1*,0,0), 4. Sergeij Logachev - 9 (2,3,2,2,w,0), 5. Timo Lahti - 10+1 (1,2*,2,2,2,1), 6. Jevgenijs Kostigovs - 3+1 (2,1*,0), 7. Davis Kurmis - 2+2 (1*,0,1*)

Bieg po biegu:
1. (65,28) Fajfer, Gomólski, Puodzuks, Bogdanovs 5:1
2. (65,72) Kossakowski, Kostigovs, Kurmis, Bieliński 3:3 (8:4)
3. (64,91) Gafurov, Logachev, Sundstroem, Puodzuks 4:2 (12:6)
4. (65,90) Batchelor, Kossakowski, Lahti, Kurmis 5:1 (17:7)
5. (65,94) Bogdanovs, Lahti, Gafurov, Sundstroem 1:5 (18:12)
6. (65,77) Logachev, Batchelor, Puodzuks, Bieliński 2:4 (20:16)
7. (66,10) Gomólski, Lahti, Kostigovs, Fajfer 3:3 (23:19)
8. (67,16) Kossakowski, Logachev, Bogdanovs, Bieliński 3:3 (26:22)
9. (66,00) Fajfer, Logachev, Puodzuks, Gomólski 3:3 (29:25)
10. (66,53) Sundstroem, Lahti, Kurmis, Gafurov 3:3 (32:28)
11. (66,81) Fajfer, Bogdanovs, Batchelor, Puodzuks (d4) 4:2 (36:30)
12. (65,90) Gafurov, Bogdanovs, Bieliński, Kostigovs 4:2 (40:32)
13. (65,93) Gomólski, Lahti, Sundstroem, Logachev (w/su) 4:2 (44:34)
14. (66,50) Bogdanovs, Kossakowski, Gafurov, Puodzuks 3:3 (47:37)
15. (66,19) Fajfer, Gomólski, Lahti, Logachev 5:1 (52:38)

 

Orzeł Łódź 50
9. Aleksandr Łoktajew - 9+1 (1,t,2*,3,3), 10. Hans Andersen - 7 (0,3,3,0,1), 11. Rohan Tungate - 12+1 (2*,3,3,3,1), 12. Edward Mazur - 4 (3,0,1,0), 13. Robert Miśkowiak - 9 (3,2,1,1,2), 14. Michał Piosicki - 4 (3,0,1), 15. Arkadiusz Potoniec - 5+2 (2*,2*,1,0)

Arge Speedway Wanda Kraków 40
1. Mateusz Szczepaniak - 13+3 (2*,1*,3,2*,2,3), 2. Scott Nicholls - 10+1 (3,2,2*,3,d,d), 3. Ernest Koza - 2 (1,1,0,-,-), 4. Nicolai Klindt - 5+1 (0,3,1,1*), 5. Patrick Hougaard - 8 (t,2,2,2,2), 6. Eryk Borczuch - 1 (0,1,0,0), 7. Szymon Szlauderbach - 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (70,40) Nicholls, Szczepaniak, Łoktajew, Andersen 1:5
2. (70,16) Piosicki, Potoniec, Szlauderbach, Borczuch 5:1 (6:6)
3. (69,53) Mazur, Tungate, Koza, Klindt 5:1 (11:7)
4. (69,81) Miśkowiak, Potoniec, Borczuch (Hougaard - t), Szlauderbach 5:1 (16:8)
5. (70,49) Tungate, Nicholls, Szczepaniak, Mazur 3:3 (19:11)
6. (70,17) Klindt, Miśkowiak, Koza, Piosicki 2:4 (21:15)
7. (70,35) Andersen, Hougaard, Potoniec (Łoktajew - t), Borczuch 4:2 (25:17)
8. (71,44) Szczepaniak, Nicholls, Miśkowiak, Potoniec 1:5 (26:22)
9. (71,11) Andersen, Łoktajew, Klindt, Koza 5:1 (31:23)
10. (70,73) Tungate, Hougaard, Mazur, Szlauderbach 4:2 (35:25)
11. (71,48) Nicholls, Szczepaniak, Miśkowiak, Andersen 1:5 (36:30)
12. (70,62) Tungate, Szczepaniak, Piosicki, Borczuch 4:2 (40:32)
13. (70,31) Łoktajew, Hougaard, Klindt, Mazur 3:3 (43:35)
14. Łoktajew, Hougaard, Andersen, Nicholls (d) 4:2 (47:37)
15. Szczepaniak, Miśkowiak, Tungate, Nicholls (d) 3:3 (50:40)

Grupa Azoty Unia Tarnów 59:
9. Jakub Jamróg (0,1,2*,2*,3) 8+2, 10. Artur Mroczka (1,3,3,2*) 9+1, 11. Artur Czaja (3,1*,3,3) 10+1, 12. Mikkel Michelsen (2*,2,2*,3) 9+2, 13. Kenneth Bjerre (3,3,d,3,3) 12, 14. Michał Nowiński (2*,2*,1,0) 5+1, 15. Patryk Rolnicki (3,2*,1,0) 6+1

Polonia Bydgoszcz 31:
1. Viktor Kulakov (3,3,3,2,1*) 12+1, 2. Andrey Kudriashov (2*,0,2*,1,2) 7+2, 3. Damian Adamczak (t,t,1,0,1*) 2+1, 4. Mikołaj Curyło (1,1,0,w) 2, 5. Marcin Jędrzejewski (1,2,1,1,2) 7, 6. Patryk Sitarek (1,0,0,0,0) 1, 7. Tomasz Orwat NS

Bieg po biegu:
1. Kulakov, Kudriashov, Mroczka, Jamróg 1:5
2. Rolnicki, Nowiński, Sitarek 5:1 (6:6)
3. Czaja, Michelsen, Curyło, Sitarek 5:1 (11:7)
4. Bjerre, Rolnicki, Jędrzejewski 5:1 (16:8)
5. Kulakov, Michelsen, Czaja, Kudriashov 3:3 (19:11)
6. Bjerre, Nowiński, Curyło, Sitarek 5:1 (24:12)
7. Mroczka, Jędrzejewski, Jamróg, Sitarek 4:2 (28:14)
8. Kulakov, Kudriashov, Rolnicki, Bjerre (d) 1:5 (29:19)
9. Mroczka, Jamróg, Adamczak, Curyło 5:1 (34:20)
10. Czaja, Michelsen, Jędrzejewski 5:1 (39:21)
11. Bjerre, Mroczka, Kudriashov, Adamczak 5:1 (44:22)
12. Czaja, Kulakov, Nowiński, Sitarek 4:2 (48:24)
13. Michelsen, Jamróg, Jędrzejewski, Curyło (w/u) 5:1 (53:25)
14. Jamrog, Jędrzejewski, Adamczak, Nowiński 3:3 (56:28)
15. Bjerre, Kudriashov, Kulakov, Rolnicki 3:3 (59:31)

Wyniki: inf. własna, www.wybrzezegdansk.pl, nicesport.pl

P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Grupa Azoty Unia Tarnów 1 2 1 0 0 +28
2 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 2 1 0 0 +14
3 Orzeł Łódź 1 2 1 0 0 +10
4 Euro Finannce Polonia Piła 1 2 1 0 0 +5
5 Stal Rzeszów 1 0 0 0 1 -5
6 Arge Speedway Wanda 1 0 0 0 1 -10
7 Lokomotiv Daugavpils 1 0 0 0 1 -14
8 Polonia Bydgoszcz 1 0 0 0 1 -28


Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio