strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Larsen, Hancock, Kildemand i Ljung startowali w Szwecji

Dodano: 05-08-2015r

We wtorek w rozrywkach szwedzkiej Elitserien startowali czterej zawodnicy PGE Stali Rzeszów. Najlepiej spisali się Kenni Larsen i Greg Hancock. Duńczyk wywalczył 10 punktów i bonus dla Smederny, która pokonała na wyjeździe Lejonen 55:35. Do wyjazdowej wygranej Piraterny z Rospiggarną przyczynił się „Herbie”. Amerykanin zapisał na swoim koncie 10 punktów. Słabiej spisali się natomiast Petr Kildemand (4 punkty dla Lejonen) i Peter Ljung (5 punktów w meczu Indianerna Kumla – Elit Vetlanda).


Lejonen Gislaved  35
Peter Kildemand 4 (2,1,1,0), Pontus Aspgren 2+1 (1*,1,0,0), Linus Sundstroem  6+1 (1,1,1*,2,1), Kacper Gomólski  3 (w,0,2,1), Rafał Okoniewski 12 (2,3,3,1,3), Mathias Thoernblom 6+1 (2,1*,0,3), Oliver Berntzon  2+1 (1*,0,0,1)


Smederna Eskilstuna  55
Przemysław Pawlicki 12+1 (3,3,1*,3,2), Peter Karlsson  4+1 (0,2*,2,0), Kenni Larsen  10+1 (3,2*,2,3,0), Mikkel Michelsen 8+2 (2*,2*,3,1), Grigorij Łaguta  11+1 (3,3,3,2*), Magnus Zetterstroem 10+1 (3,3,0,2*,2), Linus Ekloef  0 (0,d,-,0)


Biegi Larsena i Kildemanda:
1. Pawlicki, Kildemand, Aspgren, Karlsson 3:3
3. Larsen, Michelsen, Sundstroem, Gomólski (w/2 min.) 1:5 (7:11)
7. Michelsen, Larsen, Kildemand, Aspgren 1:5 (13:29)
10. Łaguta, Zetterstroem, Kildemand, Berntzon 1:5 (20:40)
12. Okoniewski, Larsen, Gomólski, Karlsson 4:2 (28:44)
14. Larsen, Łaguta, Okoniewski, Kildemand 1:5 (31:53)
15. Okoniewski, Pawlicki, Sundstroem, Larsen 4:2 (35:55)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rospiggarna Hallstavik 39
Andreas Jonsson  11 (3,1,3,1,3), Andrzej Lebiediew 3 (1,1,d,1), Timo Lahti  4+1 (0,2*,2,w), Grzegorz Walasek 7+1 (3,3,1*,0,t), Martin Vaculik  6 (1,2,3,0,0), Mads Korneliussen 8+1 (2,3,0,1*,2), John Lindman  0 (w,-,w,-)


Piraterna Motala  51
Chris Holder 8+1 (2,1,3,2*), Daniel Davidsson 0 (0,0,0,-), Greg Hancock 10 (2,3,2,3), Darcy Ward  10+3 (1*,2*,2*,3,2), Piotr Pawlicki  10+2 (2,3,2,2*,1*), Victor Palovaara  6+1 (1,3,1*,1), Fredrik Engman  7+1 (3,0,0,3,1*)

Biegi Hancocka:
3. Walasek, Hancock, Ward, Lahti 3:3 (9:9)
7. Hancock, Ward, Jonsson, Lebiediew (d) 1:5 (20:22)
12. Vaculik, Hancock, Engman, Walasek 3:3 (34:38)
14. Hancock, Pawlicki, Jonsson, Vaculik 1:5 (36:48)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Indianerna Kumla 44
Antonio Lindbaeck  13 (3,3,3,1,1,2), Piotr Protasiewicz  ZZ, Artiom Łaguta  7+1 (1*,2,1,2,1), Fredrik Lindgren  4+2 (2,1*,1*,0,0), Niels Kristian Iversen  12+2 (2*,2,2,2,3,1*), Mikkel Bech 5+2 (3,1*,0,0,1*), Joel Andersson 3 (1,0,-,2)


Elit Vetlanda 46
Tai Woffinden  9+1 (w,3,1,2*,3,0), Rune Holta  2 (1,0,-,1), Emil Sajfutdinow  16 (3,2,3,3,2,3), Tomas H. Jonasson 4+1 (0,2,d,2*), Bartosz Zmarzlik  9 (3,3,3,0), Kenny Wennerstam 1+1 (0,1*,-,d), Peter Ljung  5 (2,0,0,3)

Biegi Ljunga:
2. Bech, Ljung, Andersson, Wennerstam 4:2 (9:3)
4. Zmarzlik, Iversen, Bech, Ljung 3:3 (15:9)
8. Zmarzlik, Łaguta, Lindgren, Ljung 3:3 (28:20)
11. Ljung, Andersson, Bech, Wennerstam (d/start) 3:3 (34:32)

 

Źródło:svemo.se

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Marzec
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio