strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Łukasz Sówka siódmy w finale Srebrnego Kasku

Dodano: 29-07-2014r

Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się finałowy turniej o Srebrny Kask. Zawodnik Fogo Unii Leszno na torze w Krośnie zdobył 14 punktów a w zdobyciu kompletu punktów przeszkodził mu Łukasz Sówka. Jak się okazało dla juniora PGE Marmy było to jedyne indywidualne zwycięstwo w turnieju.  „Sówkins” zdobył łącznie 9 punktów i został sklasyfikowany na siódmej pozycji.

 

Wyniki:
1. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 14 (3,3,2,3,3)

2. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 13 (2,3,2,3,3)
3. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,2,1,3,3)
4. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - 11 (1,3,2,3,2)
5. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) - 10 (2,3,1,2,2)
6. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) - 9 (2,0,3,1,3)
7. Łukasz Sówka (PGE Marma Rzeszów) - 9 (2,2,3,1,1)
8. Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 8 (d,2,3,2,1)
9. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) - 6 (3,1,1,1,0)
10. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 6 (w,1,2,1,2)
11. Mateusz Borowicz (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 5 (3,1,1,d,-)
12. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 5 (1,d,0,2,2)
13. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) - 4 (1,1,0,2,w)
14. Oskar Fajfer (Unibax Toruń) - 3 (0,0,3,w,-)
15. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) - 3 (1,2,0,0,d)
16. Ernest Koza (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 2 (1,1)
17. Artur Czaja (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 0 (0,0,0,w,d)
18. Oskar Polis (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 0 (0,w)

Bieg po biegu:
1. (73,2) Kaczmarek, Sówka, Gała, Gomólski (d/start)

2. (71,9) Borowicz, Przedpełski, Musielak, Czaja
3. (71,9) Pawlicki, Pieszczek, Cyfer, Woryna (w/u)
4. (72,2) Woźniak, Malitowski, Dolny, Fajfer
5. (72,1) Malitowski, Gomólski, Woryna, Musielak (d/start)
6. (70,4) Cyfer, Sówka, Borowicz, Fajfer
7. (71,1) Pieszczek, Woźniak, Kaczmarek, Przedpełski
8. (71,3) Pawlicki, Dolny, Gała, Czaja
9. (71,2) Gomólski, Pieszczek, Borowicz, Dolny
10. (70,8) Sówka, Pawlicki, Woźniak, Musielak
11. (71,1) Fajfer, Woryna, Kaczmarek, Czaja
12. (70,0) Przedpełski, Cyfer, Malitowski, Gała
13. (71,0) Pawlicki, Gomólski, Przedpełski, Fajfer (w/u)
14. (71,2) Pieszczek, Malitowski, Sówka, Polis (Czaja w/2min.)
15. (70,5) Cyfer, Musielak, Kaczmarek, Dolny
16. (71,4) Woźniak, Gała, Woryna, Borowicz (d/3)
17. (71,2) Woźniak, Cyfer, Gomólski, Czaja
18. (70,7) Przedpełski, Woryna, Sówka, Dolny (d/3)
19. (71,8) Pawlicki, Malitowski, Koza, Kaczmarek
20. (72,0) Pieszczek, Musielak, Koza, Polis (w/u) (Gała - w)

 

Wyniki za: www.ksmkrosno.pl

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio