strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Maciej Kuciapa i Paweł Miesiąc bez powodzenia w półfinałach IMP

Dodano: 29-07-2014r

Nie udało się żużlowcom PGE Marmy wywalczyć awansu do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Maciej Kuciapa w półfinale rozgrywanym na torze w Rawiczu zajął jedenaste miejsce, natomiast rywalizujący w Rawiczu Paweł Miesiąc zajął dwunastą lokatę.

 

Półfinał w Rawiczu
1. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) - 12 (2,3,2,2,3)
3. Norbert Kościuch (GKM Grudziądz) - 11 (3,2,3,0,3)
4. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 9+3+3 (1,0,3,3,2)
5. Piotr Świderski (Stal Gorzów) - 9+2+3+2 (2,3,t,2,2)
6. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 9+3+1 (3,2,1,2,1)
7. Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 9+w+2+t (3,0,2,3,1)
--------------------------------------------------------------------
8. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) - 9+2+w (2,1,2,2,2)
9. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz) - 8 (t,2,3,3,0)
10. Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków) - 6 (0,2,1,1,2)
11. Maciej Kuciapa (PGE Marma Rzeszów) - 5 (2,1,1,1,d)
12. Zbigniew Suchecki (Betard Sparta Wrocław) - 4 (w,d,d,1,3)
13. Oskar Fajfer (Unibax Toruń) - 4 (1,3,w,-,-)
14. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) - 4 (d,1,2,0,1)
15. Mateusz Szczepaniak (Polonia Bydgoszcz) - 2 (1,1,u/-,-,-)
Rez. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - 2 (0,1,0,1,u)
Rez. Wojciech Lisiecki (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - 1 (1,0,0,-,-)


Biegi Macieja Kuciapy:
1. Kościuch, Kuciapa, Pieszczek, Niedźwiedź, Okoniewski (t)
8. Fajfer, Musielak, Kuciapa, Lisiecki
12. Pawlicki, Woźniak, Kuciapa, Niedźwiedź, Świderski (t)
16. Gomólski, Zmarzlik, Kuciapa, Malitowski
20. Suchecki, Pytel, Kuciapa (d1)


Półfinał w Opolu

1. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,1,3,3,3)
2. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) - 13 (2,3,3,3,2)
3. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 11 (3,w,3,2,3)
4. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 11 (2,3,2,2,2)
--------------------------------
5. Kamil Adamczewski (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 10 (2,2,1,3,2)
6. Michał Szczepaniak (ŻKS ROW Rybnik) - 9 (3,0,3,1,2)
7. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 9 (3,1,2,d,3)
8. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów) - 9 (2,3,w,3,1)
9. Robert Miśkowiak (KMŻ Lublin) - 9 (1,2,2,1,3)
10. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz) - 7 (0,2,2,2,1)
11. Mariusz Puszakowski (Orzeł Łódź) - 5 (1,1,1,2,d)
12. Paweł Miesiąc (PGE Marma Rzeszów) - 5 (1,2,1,1,-)
13. Rafał Szombierski (ŻKS ROW Rybnik) - 4 (1,3,d,-,-)

Biegi Pawła Miesiąca:

2. Zengota, Adamczewski, Miesiąc
8. Jabłoński, Miesiąc, Puszakowski, Szczepaniak
11. Pawlicki, Miśkowiak, Miesiąc, Szombierski (d4)
14. Gapiński, Jeleniewski, Miesiąc

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Marzec
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio