strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Nicki Pedersen wygrywa w Togliatti. Kenni Larsen bez powodzenia

Dodano: 21-07-2014r

Nie udał się Kenniemu Larsenowi występ w drugim finałowym turnieju Indywidualnych Mistrzostw Europy. Duńczyk na torze w Togliatti zdobył tylko 3 punkty i zakończył rywalizację na przedostatnim miejscu. Powody do radości miał natomiast jego rodak, Nicki Pedresen, który po raz drugi stanął na najwyższym stopniu podium. „Power” w finale pokonał Emila Sajfutdinowa i Patryka Dudka.


Wyniki:
1. Nicki Pedersen (Dania)  13 (3,1,2,1,3,3)
2. Emil Sajfutdinow (Rosja) 15 (2,2,3,3,3,2)
3. Patryk Dudek (Polska)  12 (3,3,1,2,2,1)
4. Martin Vaculik (Słowacja)  14 (3,3,3,3,2,w)
5. Peter Kildemand (Dania) 12 (2,3,2,3,2)
6. Jurica Pavlic (Chorwacja)  9 (2,2,1,3,1)
7. Maksim Bogdanow (Łotwa)  8 (1,1,3,0,3)
8. Andrzej Lebiediew (Łotwa)  8 (1,1,2,2,2)
9. Janusz Kołodziej (Polska)  6 (2,2,0,2,0)
10. Jonas Davidsson (Szwecja)  5 (3,1,0,0,1)
11. Andreas Jonsson (Szwecja)  5 (1,3,d,1,d)
12. Adrian Miedziński (Polska)  5 (0,2,1,1,1)
13. Tomasz Gollob (Polska) 4 (0,0,0,1,3)
14. Witalij Biełousow (Rosja)  4 (0,0,3,0,1)
15. Kenni Larsen (Dania)  3 (0,0,1,2,0)
16. Martin Smolinski (Niemcy) 3 (1,w,2,0,w)
17. Siergiej Agalcow (Rosja) - ns
18. Danił Litwinow (Rosja) - ns


Bieg po biegu:
1. Pedersen, Kildemand, Jonsson, Larsen
2. Dudek, Pavlic, Smolinski, Biełousow
3. Davidsson, Kołodziej, Bogdanow, Gollob
4. Vaculik, Sajfutdinow, Lebiediew, Miedziński
5. Vaculik, Pavlic, Pedersen, Gollob
6. Jonsson, Sajfutdinow, Davidsson, Biełousow
7. Dudek, Kołodziej, Lebiediew, Larsen
8. Kildemand, Miedziński, Bogdanow, Smolinski (u/w)
9. Biełousow, Pedersen, Miedziński, Kołodziej
10. Bogdanow, Lebiediew, Pavlic, Jonsson (d/start)
11. Sajfutdinow, Smolinski, Larsen, Gollob
12. Vaculik, Kildemand, Dudek, Davidsson
13. Sajfutdinow, Dudek, Pedersen, Bogdanow
14. Vaculik, Kołodziej, Jonsson, Smolinski
15. Pavlic, Larsen, Miedziński, Davidsson
16. Kildemand, Lebiediew, Gollob, Biełousow
17. Pedersen, Lebiediew, Davidsson, Smolinski (u/w)
18. Gollob, Dudek, Miedziński, Jonsson (d/4)
19. Bogdanow, Vaculik, Biełousow, Larsen
20. Sajfutdinow, Kildemand, Pavlic, Kołodziej

 

Bieg ostatniej szansy:
21. Dudek, Pedersen, Kildemand, Pavlic

 

Finał:
22. Pedersen, Sajfutdinow, Dudek, Vaculik (w/su)


Klasyfikacja po dwóch turniejach:

 

1. N. Pedersen #5 pkt. 27
2. E. Sajfutdinow #89 pkt. 26
3. P. Kildemand #25 pkt. 23
4. M. Vaculik #1 pkt. 21
5. J. Kołodziej #27 pkt. 20
6. M. Bogdanow pkt. 16
7. P. Dudek #69 pkt. 16
8. A. Lebiediew #169 pkt. 15
9. A. Jonsson #100 pkt. 14
10. A. Miedziński #33 pkt. 14
11. T. Gollob #20 pkt. 13
12. J. Pavlic #19 pkt. 12
13. J. Davidsson #13 pkt. 10
14. K. Larsen #313 pkt. 9
15. M. Smolinski #84 pkt. 8
16. W. Biełousow pkt. 4


Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Marzec
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio