strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Orzeł Łodź lepszy od Lokomotivu w meczu sparingowym

Dodano: 24-03-2016r

Drużyna Orła Łódź, która będzie pierwszym rywalem żużlowców Stali Rzeszów w sezonie 2016 rozegrała na torze w Gnieźnie pierwszy mecz sparingowy, w którym pokonała stawianą w gronie faworytów Nice Polskiej Ligi Żużlowej ekipę Lokomotivu Daugavpils 50:40.


W kontekście pojedynku rzeszowsko-łódzkiego z pewnością należy zwrócić uwagę na dobrą postawę Damiana Adamczaka, który wywalczył 9 punktów i 2 bonusy oraz zanotował defekt na drugiej pozycji. Mocnymi punktami Orła powinni być także Craig Cook oraz Jakub Jamróg, którzy po pierwszych wyścigach wprowadzili korekty w ustawieniach i prezentowali dużą skuteczność.

 

Orzeł:
Mariusz Puszakowski – 4+2 (2,1*,1*)
Craig Cook – 10 (0,2,2,3,3)
Damian Adamczak – 9+2 (3,2,2*,d,2*)
Jakub Jamróg – 5+1 (0,3,2*)
Robert Miśkowiak – 7 (2,2,d,3)
Michał Piosicki – 4 (1,0,3)
Oskar Bober – 8 (3,w,2,3)
Kamil Pulczyński – 3+1 (1*,1,1)

 

Lokomotiv:
Maksim Bogdanow – 7 (3,3,1)
Justin Sedgmen – 4 (1,1,0,2)
Kjastas Puodżuks – 4+1 (1*,0,1,2)
David Watt – 8 (2,3,3,d)
Andrzej Lebiediew – 9 (3,3,3)
Jewgienij Kostygow – 4 (2,0,w,2)
Oleg Mihaiłow – 2 (0,1,0,1,w)
Davis Kurmis – 1 (1,0)
Wiktor Trofimow – 1 (1)

 

Bieg po biegu:
1. Bogdanow, Puszakowski, Sedgmen, Cook 4:2
2. Bober, Kostygow, Piosicki, Mihaiłow 2:4 (6:6)
3. Adamczak, Watt, Puodżuks, Jamróg 3:3 (9:9)
4. Lebiediew, Miśkowiak, Mihaiłow, Bober (w/u) 4:2 (13:11)
5. Watt, Cook, Puszakowski, Puodżuks 3:3 (16:14)
6. Lebiediew, Adamczak, Pulczyński, Kostygow 3:3 (19:17)
7. Bogdanow, Miśkowiak, Sedgmen, Piosicki 4:2 (23:19)
8. Lebiediew, Cook, Puszakowski, Mihailow 3:3 (26:22)
9. Jamróg, Adamczak, Bogdanow, Sedgmen 1:5 (27:27)
10. Watt, Bober, Puodżuks, Miśkowiak (d2) 4:2 (31:29)
11. Cook, Sedgmen, Kurmis, Adamczak (d2) 3:3 (34:32)
12. Piosicki, Puodżuks, Pulczyński, Kostygow (w/su) 2:4 (36:36)
13. Miśkowiak, Jamróg, Mihaiłow, Watt (d2) 1:5 (37:41)
14. Bober, Adamczak, Trofimow, Mihaiłow (w/2min) 1:5 (38:46)
15. Cook, Kostygow, Pulczyński, Kurmis 2:4 (40:50)

 

Wyniki za: www.orzel.lodz.pl

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio