strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Drużyna Orła Łódź w finale Nice PLŻ

Dodano: 24-09-2014r

W rewanżowym meczu półfinałowym Nice Polskiej Ligi Żużlowej drużyna GKM-u Grudziądz pokonała na własnym torze Orła Łódź 47:43. Wynik ten satysfakcjonuje jednak ekipę gości, która w pierwszym spotkaniu zwyciężyła 48:42 i awansowała do finału tegorocznych rozgrywek.


Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnim biegu, w którym łodzianie musieli zwyciężyć, a grudziądzanom do awansu wystarczał remis. Tuż po starcie zdefektował motocykl Daniela Jeleniewskiego, a na podwójnym prowadzeniu znaleźli się goście. Do ataku rzucił się Rafał Okoniewski. „Okoń” poradził sobie z Jakubem Jamrogiem i do samej mety nękał atakami Jasona Doyle’a. Australijczyk nie popełnił jednak błędu i zapewnił swojej ekipie występ w finale Nice PLŻ.


GKM Grudziądz - Orzeł Łódź  47:43 (w dwumeczu 89:91)

GKM: 9. Rafał Okoniewski  12+1 (3,1*,3,3,2), 10. Norbert Kościuch  4+1 (0,2,1,1*), 11. Sebastian Ułamek  9+1 (d,2*,2,3,2), 12. Daniel Jeleniewski  9+2 (3,3,1*,2*,d), 13. Andriej Karpow 5+1 (0,2,1*,2,t), 14. Mike Trzensiok 4+1 (3,1*,0,w), 15. Marcin Nowak 4 (1,1,2)


Orzeł: 1. Antonio Lindbaeck  5 (2,1,0,2), 2. Jakub Jamróg  9+1 (1*,0,3,3,1,1), 3. Mads Korneliussen  4 (2,0,2,0), 4. Tomasz Chrzanowski  5 (1,3,0,1), 5. Jason Doyle  14 (2,3,3,0,3,3), 6. Edward Mazur 3+1 (2,0,1*), 7. Paweł Wolender  3 (0,3,0)

 

Bieg po biegu:
1. (68,88) Okoniewski, Lindbaeck, Jamróg, Kościuch 3:3
2. (69,97) Trzensiok, Mazur, Nowak, Wolender 4:2 (7:5)
3. (68,11) Jeleniewski, Korneliussen, Chrzanowski, Ułamek (d2) 3:3 (10:8)
4. (69,08) Wolender, Doyle, Nowak, Karpow 1:5 (11:13)
5. (68,63) Jeleniewski, Ułamek, Lindbaeck, Jamróg 5:1 (16:14)
6. (68,42) Chrzanowski, Karpow, Trzensiok, Korneliussen 3:3 (19:17)
7. (67,93) Doyle, Kościuch, Okoniewski, Mazur 3:3 (22:20)
8. (68,87) Jamróg, Nowak, Karpow, Lindbaeck 3:3 (25:23)
9. (68,49) Okoniewski, Korneliussen, Kościuch, Chrzanowski 4:2 (29:25)
10. (68,37) Doyle, Ułamek, Jeleniewski, Wolender 3:3 (32:28)
11. (68,66) Jamróg, Karpow, Kościuch, Korneliussen 3:3 (35:31)
12. (67,97) Ułamek, Lindbaeck, Mazur, Trzensiok 3:3 (38:34)
13. (68,26) Okoniewski, Jeleniewski, Chrzanowski, Doyle 5:1 (43:35)
14. (68,44) Doyle, Ułamek, Jamróg, Trzensiok (w/u), Karpow (t) 2:4 (45:39)
15. (68,17) Doyle, Okoniewski, Jamróg, Jeleniewski (d/s) 2:4 (47:43)


Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio