strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Peter Kildemand dwunasty w Toruniu

Dodano: 21-03-2015r

Peter Kildemand zajął dwunastą pozycję turnieju z okazji 15-lecia startów Adriana Miedzińskiego. Na toruńskiej „Motoarenie” nowy nabytek PGE Stali Rzeszów wywalczył 6 punktów. W zawodach zwyciężył Krzysztof Buczkowski z GKM-u Grudziądz.

 

Klasyfikacja końcowa:
1. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz) - (0,3,3,2,3) 11
2. Grigorij Łaguta (KS Toruń) - (2,1,2,3,3) 11
3. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra) - (3,0,1,3,3) 10
4. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik) - (1,3,3,1,2) 10
5. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - (1,2,3,3,0) 9
6. Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno) - (2,0,2,3,2) 9
7. Kacper Gomólski (KS Toruń) - (2,2,1,1,3) 9
8. Paweł Przedpełski (KS Toruń) - (3,3,0,1,1) 8
9. Adrian Miedziński (KS Toruń) - (2,1,3,2,0) 8
10. Maksim Bogdanow (Lokomotiv Daugavpils) - (3,0,1,2,1) 7
11. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - (0,3,2,1,1) 7
12. Peter Kildemand (PGE Stal Rzeszów) - (1,2,1,2,0) 6
13. Jarosław Hampel (SPAR Falubaz Zielona Góra) - (3,2,0,0,0) 5
14. Chris Holder (KS Toruń) - (1,0,2,0,2) 5
15. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - (0,1,0,0,2) 3
16. Mariusz Puszakowski (Orzeł Łódź) - (0,1,0,0,1) 2
17. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) - NS

 

Bieg po biegu:
1. (60,2) Bogdanow, Gomólski, Kildemand, Buczkowski
2. ( 59,8) Hampel, Łaguta, Holder, Janowski
3. (60,0) Protasiewicz, Miedziński, Pi. Pawlicki, Pr. Pawlicki
4. (60,4) Przedpełski, Sajfutdinow, Ułamek, Puszakowski
5. (59,9) Przedpełski, Hampel, Miedziński, Bogdanow
6. (60,1) Buczkowski, Pi. Pawlicki, Puszakowski, Holder
7. (60,0) Janowski, Kildemand, Pr. Pawlicki, Sajfutdinow
8. (60,3) Ułamek, Gomólski, Łaguta, Protasiewicz
9. (60,1) Ułamek, Holder, Bogdanow, Pr. Pawlicki
10. (60,0) Buczkowski, Sajfutdinow, Protasiewicz, Hampel
11. (60,2) Miedziński, Łaguta, Kildemand, Puszakowski
12. (60,1) Pi. Pawlicki, Janowski, Gomólski, Przedpełski
13. (60,1) Protasiewicz, Bogdanow, Janowski, Puszakowski
14. (60,2) Łaguta, Buczkowski, Przedpełski, Pr. Pawlicki
15. (59,7) Pi. Pawlicki, Kildemand, Ułamek, Hampel
16. (59,9) Sajfutdinow, Miedziński, Gomólski, Holder
17. (60,3) Łaguta, Sajfutdinow, Bogdanow, Pi. Pawlicki
18. (60,1) Buczkowski, Ułamek, Janowski, Miedziński
19. (60,5) Protasiewicz, Holder, Przedpełski, Kildemand
20. (60,9) Gomólski, Pr. Pawlicki, Puszakowski, Hampel

 

Finał:
21. Ułamek, Łaguta, Buczkowski, Protasiewicz

 

Wyniki za: www.speedway.torun.pl

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio