strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Pięciu zawodników PGE Stali na listach startowych ćwierćfinałów IMP

Dodano: 26-04-2015r

W najbliższy czwartek 30 kwietnia, na torach w Krośnie, Rawiczu, Pile i Gdańsku rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na listach startowych opublikowanych przez Polski Związek Motorowy znajdują się nazwiska pięciu zawodników PGE Stali Rzeszów. Poniżej prezentujemy składy poszczególnych zawodów.

 

 

godz. 16.30, Krosno (8 zawodników awansuje do półfinału w Krakowie)
1. Marcin Rempała (KSM Krosno)
2. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz)
3. Tomasz Rempała(KSM Krosno)
4. Tomasz Chrzanowski(KSM Krosno)
5. Paweł Miesiąc (Speedway Wanda Instal Kraków)
6. Maciej Kuciapa (Speedway Wanda Instal Kraków)
7. Bartosz Zmarzlik (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
8. Rafał Trojanowski (Speedway Wanda Instal Kraków)
9. Karol Baran (PGE Stal Rzeszów)
10. Rafał Szombierski (ŻKS ROW Rybnik)
11. Dawid Lampart (PGE Stal Rzeszów)
12. Mateusz Borowicz (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
13. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
14. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
15. Ernest Koza (Unia Tarnów)
16. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź)

R1. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów)
R2. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów)

 

 

godz. 17.00,Gdańsk (8 zawodników awansuje do półfinału w Ostrowie)
1. Kamil Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk)
2. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
3. Marcel Szymko (Wybrzeże Gdańsk)
4. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra)
5. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
6. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
7. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz)
8. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
9. Oskar Fajfer (KS Toruń)
10. Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
11. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
12. Rune Holta (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
13. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
14. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów)
15. Patryk Malitowski (KMŻ Motor Lublin)
16. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów)

R1. Cyprian Szymko (Wybrzeże Gdańsk)
R2. Kamil Pulczyński (KMŻ Motor Lublin)

 

 

godz. 17.00, Piła (8 zawodników awansuje do półfinału w Krakowie)
1. Patryk Dolny (Polonia Piła)
2. Kacper Gomólski (KS Toruń)
3. Maciej Fajfer (Polonia Piła)
4. Hubert Łęgowik (GKM Grudziądz)
5. Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków)
6. Kamil Adamczewski (Orzeł Łódź)
7. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
8. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra)
9. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz)
10. Tomasz Gapiński (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
11. Piotr Świderski (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
12. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz)
13. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław)
14. Zbigniew Suchecki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
15. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik)
16. Marcin Nowak (GKM Grudziądz)

 

R1. Adam Strzelec (SPAR Falubaz Zielona Góra)
R2. Roman Chromik (ŻKS ROW Rybnik)

 

 

godz. 17.00, Rawicz (8 zawodników awansuje do półfinału w Ostrowie)
1. Michał Łopaczewski (Kolejarz Intermarche Rawicz)
2. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
3. Ronnie Jamroży (KMŻ Motor Lublin)
4. Adrian Gomólski (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
5. Damian Baliński (ŻKS ROW Rybnik)
6. Robert Miśkowiak (Polonia Bydgoszcz)
7. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik)
8. Mariusz Puszakowski (Orzeł Łódź)
9. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz)
10. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra)
11. Grzegorz Walasek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
12. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno)
13. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
14. Norbert Kościuch (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
15. Mateusz Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
16. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno)

R1. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz)
R2. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław)

 

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Marzec
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio