strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Rzeszowianie na listach startowych eliminacji Złotego Kasku

Dodano: 18-03-2015r

Zanim żużlowcy PGE Stali rozpoczną ligową rywalizację będą mieli okazję do konfrontacji z innymi zawodnikami podczas turniejów eliminacji Złotego Kasku. W Pile rywalizować będą Mirosław Jabłoński i Karol Baran, w Rawiczu Artur Czaja i Łukasz Sówka a w Krośnie powalczy Dawid Lampart. Wszystkie turnieje zaplanowano na 26 marca. Poniżej pełne listy startowe.


Piła (godz. 16.00):
1. Patryk Dolny (Polonia Piła)
2. Adrian Miedziński (KS Toruń)
3. Maciej Fajfer (Polonia Piła)
4. Oskar Fajfer (KS Toruń)
5. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz)
6. Piotr Pawlicki (Unia Leszno)
7. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz)
8. Zbigniew Suchecki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
9. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
10. Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
11. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów)
12. Mateusz Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
13. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
14. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów)
15. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra)
16. Karol Baran (PGE Stal Rzeszów)
Rezerwowi:
17. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
18. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra)

 

Rawicz (15.30):
1. Wojciech Lisiecki (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz)
2. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów)
3. Mariusz Staszewski (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz)
4. Łukasz Sówka (PGE Stal Rzeszów)
5. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz)
6. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik)
7. Grzegorz Walasek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
8. Damian Baliński (ŻKS ROW Rybnik)
9. Norbert Kościuch (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
10. Piotr Świderski (Stal Gorzów)
11. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
12. Rune Holta (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
13. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
14. Robert Miśkowiak (Polonia Bydgoszcz)
15. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno)
16. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
Rezerwowi:
17. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław)
18. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)

 

Krosno (15.30):
1. Mariusz Fierlej (KSM Krosno)
2. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra)
3. Dawid Matura (KSM Krosno)
4. Tomasz Chrzanowski (KSM Krosno)
5. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz)
6. Adrian Cyfer (Stal Gorzów)
7. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz)
8. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
9. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno)
10. Paweł Przedpełski (KS Toruń)
11. Dawid Lampart (PGE Stal Rzeszów)
12. Kacper Gomólski (KS Toruń)
13. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik)
14. Paweł Miesiąc (Speedway Wanda Instal Kraków)
15. Maciej Kuciapa (Speedway Wanda Instal Kraków)
16. Rafał Trojanowski (Speedway Wanda Instal Kraków)
Rezerwowi:
17. Ernest Koza (Unia Tarnów)
18. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów)

 

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio