strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Trzecie miejsce młodzieżowców PGE Stali w Lidze Juniorów (wyniki)

Dodano: 16-07-2015r

Młodzi żużlowcy PGE Stali zajęli trzecie miejsce (ex aequo z ekipą Stali Gorzów) w turnieju IV rundy Ligi Juniorów. W rzeszowskim zespole bezbłędny był Krystian Rempała (komplet 12 punktów). Dzielnie wspierał go Grzegorz Bassara, który na swoim koncie zapisał 6 punktów. Awaria busa pozbawiła szans na występ Artura Czaję, co znacznie osłabiło zespół „Żurawi”.  


Wyniki:
1. Betard Sparta Wrocław 23

7. Maksym Drabik 9+2 (1*,2*,3,3), 8. Adrian Gała 5+2 (2,0,2*,1), 9. Damian Dróżdż 9+2 (3,1,3,2*)

 

2. KS Toruń 19
1. Dawid Krzyżanowski 4 (d,1,3,0), 2. Oskar Fajfer 11 (3,3,3,2), 3. Tomasz Przywieczerski 4+2 (0,2*,2*,0), 22. Marcin Kościelski NS

 

3-4. PGE Stal Rzeszów 18
10. Krystian Rempała 12 (3,3,3,3), 11. Grzegorz Bassara 6 (0,3,2,1), 12. brak zawodnika


3-4. MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów: 18
4. Rafał Karczmarz 5 (1,0,2,2), 5. Łukasz Kaczmarek 9 (2,1,3,3), 6. Kamil Nowacki 4 (1,1,1,1)

 

5. Fogo Unia Leszno: 16
13. Bartosz Smektała 10 (3,2,3,2), 14. Marcin Nowak 6+1 (2,2,d,2), 15. Michał Piosicki 3+1 (1,1,1*,w) (gość)


6. SPAR Falubaz Zielona Góra: 16
19. Alex Zgardziński 5+1 (2*,-,1,2), 20. Krystian Pieszczek 9 (3,3,3,-), 21. Adam Strzelec 2 (2,0,-,d), 28. Arkadiusz Potoniec 0 (w,w,0)

 

7. Unia Tarnów: 12
16. Damian Dąbrowski 3 (1,1,1,-), 17. Patryk Rolnicki 3 (0,1,-,2), 18. Arkadiusz Madej 5 (3,0,2,-), 27. Eryk Budzyń 1 (0,0,1)

 

Bieg po biegu:
1. Fajfer, Kaczmarek, Karczmarz, Krzyżanowski (d3)
2. Rempała, Gała, Drabik, Bassara
3. Smektała, Nowak, Dąbrowski, Rolnicki
4. Pieszczek, Zgardziński, Krzyżanowski, Przywieczerski
5. Dróżdź, Drabik, Nowacki, Karczmarz
6. Rempała, Smetkała, Piosicki
7. Madej, Strzelec, Rolnicki, Potoniec (w/2min)
8. Krzyżanowski, Przywieczerski, Dróżdż, Gała
9. Bassara, Karczmarz, Nowacki
10. Pieszczek, Nowak, Piosicki, Strzelec
11. Fajfer, Przywieczerski, Dąbrowski, Budzyń
12. Smektała, Karczmarz, Kaczmarek, Nowak (d4)
13. Dróżdż, Gała, Dąbrowski, Madej
14. Pieszczek, Bassara, Potoniec (w/2min)
15. Fajfer, Nowak, Piosicki, Przywieczerski
16. Kaczmarek, Madej, Nowacki, Budzyń
17. Drabik, Dróżdż, Zgardziński, Strzelec (d4)
18. Rempała, Fajfer, Bassara, Krzyżanowski
19. Kaczmarek, Zgardziński, Nowacki, Potoniec
20. Drabik, Smektała, Gała, Piosicki (w/2min)
21. Rempała, Rolnicki, Budzyń

Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio