strony internetowe rzeszów
Zza kierownicy Okiem sędziego Motocykl Rozmowy Gwara żużlowa Ludzie stadionu

Aktualności

Publikuj na facebooku

Wypowiedzi po meczu Stal Betad Leasing Rzeszów – Lokomotiv Daugavpils

Dodano: 13-07-2016r

W meczu XII rundy Nice Polskiej Ligi Żużlowej Stal Betad Leasing Rzeszów pokonała przed własną publicznością Lokomotiv Daugavpils 47-43. Po meczu odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli trener Lokomotivu Nikołaj Kokin wraz z zawodnikiem Davey’em Wattem oraz trener „Żurawi” Janusz Ślączka i najlepiej punktujący w ekipie Stali Karol Baran.

 

Nikolaj Kokin:

Wszyscy widzieli, jaki skład przyjechał do Rzeszowa. Plany były inne, ale dziękuję wszystkim swoim zawodnikom za to, że pokazali charakter. Niestety najprawdopodobniej Trofimow złamał nogę. Pojechał do szpitala ze swoim ojcem. Dopiero po zrobieniu zdjęcia rentgenowskiego będziemy mogli powiedzieć coś więcej.

 

Davey Watt:

To, że znałem rzeszowski tor, nie pomogło mi w tym, aby dobrze ustawić swój motocykl. Cieszę się jednak, że znowu mogłem ścigać się na tym torze, ponieważ bardzo go lubię. Ten sezon jest dla mnie bardzo trudny, jednak pozmieniałem kilka rzeczy w swoim motocyklu i wygląda na to, że zaczyna to działać.

 

Janusz Ślączka:

Oczywiście walczyliśmy o bonus, jednak niestety nie trafiliśmy z wyborami w biegach nominowanych i bonus wraca na Łotwę. Scott cały czas szukał dobrych ustawień, ponieważ miał nowe silniki. Każdy pogubił punkty, przywieźliśmy za dużo czwartych miejsc i to zadecydowało o utracie punktu bonusowego.

 

Karol Baran:

(O walce z Kjastasem Puodżuksem w biegu XIII - dop. red.) Wiedziałem, że Puodżuks znajduję się przy płocie. W pewnym momencie stanąłem. Chciałem zawrócić i zostawić mu miejsce, ale wyszło tak a nie inaczej. Uważam, że mój występ był udany, jednak na własnym torze nie można popełniać błędów. Ja może tych błędów dużo dzisiaj nie popełniłem, ale szkoda tego 15 biegu, bo w nim czwarte pole zrobiło się twarde. Dawid Lampart w pierwszej odsłonie wyszedł na tyle dobrze, że pewnie wygralibyśmy ten bieg, jednak w powtórce pojechałem już trochę za szeroko. Lokomotiv to nie są chłopcy do bicia.


Zebrał: Mateusz Chmiel

 

Walka Kjastasa Puodżuksa z Karolem Baranem w biegu XIII. Rzeszowianin po bezpardonowym

ataku wyprzedził rywala na ostatim łuku.


Skomentuj! zamknij
Usuń odpowiedź
kalendarz spotkań
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Oscar - projektowanie wnętrz Rzeszów
sennik
szefunio